Partneri

medical-info-logoHlavnou úlohou projektu MEDICAL INFO je poskytovať zaujímavé a ucelené informácie pacientom, klientom a návštevníkom zdravotníckych zariadení z oblastí, ktoré patria do oblasti zdravia.Informácie majú byť ľahko dostupné, prehľadné, uchovateľné a tiež majú byť poskytované práve v prostredí, kde má široká verejnosť najväčšiu tendenciu dozvedieť sa čo možno najviac o ochoreniach, prevencii, liekoch, informáciach o danom zdravotnom zariadení, o zdravotných pomôckach a o zdraví všeobecne.

kangen LOGO

Kangen voda obsahuje veľké množstvo antioxidantov a má silné detoxikačné účinky. Veľmi dobre hydratuje, je alkalická a čistí telo od škodlivých voľných radikálov a toxínov.

Kangen vodu vyrába japonský prístroj, ktorý sa zapája priamo na vodovodnú batériu. Voda je najprv filtrovaná a zbavená chlóru, ťažkých kovov a olova. Zároveň sa v nej uchovávajú všetky cenné minerály pre naše telo. Následne sa voda ionizuje, čím mení svoju molekulárnu štruktúru, zvyšuje svoje pH a získava množstvo antioxidantov.