Čo je Čisté srdce

Projekt Čisté srdce

Máte srdce na pravom mieste? Chcete chrániť Vašu rodinu pred vírami, baktériami, pliesňami, kvasinkami a organickými látkami? Chcete mať v interiéry toľko kyslíku ako od 8 vyrastených stromov? Nechcete chemické alebo elektrické čističe vzduchu?

A chcete pomôcť niekomu, kto takú pomoc tiež potrebuje? Zapojte sa do nášho projektu a objednajte si aplikáciu PURE do interiéru. Nielenže budete chrániť svoju rodinu, ale za každých 10m2 získate 1m2 zdarma pre projekt Vášho srdca. Na výber máte z jaslí, skôlok, skôl, domovov dôchodcov, detských domovov a iných.

Sú ľudia, ktorí majú peniaze a sú ľudia, ktorí sú bohatí. Máte jedinečnú príležitosť obohatiť niekoho, kto to potrebuje. Využijte túto skvelú príležitosť pomôct Vášmu zdraviu a tiež kus zdravia darovať niekomu, kto to potrebuje.

Cieľom projektu je ponúknuť ľuďom možnosť ochrany interiéru pred vírami, baktériami, pliesňami, kvasinkami a organickými látkami a tým zvýšiť nie len svoju imunitu, ale aj posilniť svoje zdravie.

Zároveň umožňuje získať z každých aplikovaných 10 m2, 1 m2 zdarma, ktorý môžete poukázať na ľubovolný projekt svojho srdca. Môže se jednať o jesle, školy, škôlky, detské domovy, domovy dôchodcov, alebo o ľudí v núdzi so zdravotnými problémami. Buď tým rozšírite oblasť ochrany pre Vašich najbližších, alebo pomôžete niekomu, kto pomoc potrebuje.

Ciste srdce logo1

Máte srdce na pravom mieste?

Do tohto projektu sa môže zapojiť ktokoľvek. Či sa jedná o prispievajúceho alebo o tých, ktorým sa bude prispievať. Môže ísť o firmy, ktoré sa rozhodnú riešiť zdravie svojich zamestnancov na pracovisku, a m2 zdarma, venujú na jeden alebo viac projektov. Alebo úrady a inštitúcie, ktoré školy, škôlky a iné spravujú. Alebo príbuzní, ktorí chcú prispieť zdravým pre svojich blízkych. Alebo len ľudia, ktorým záleží na svojom zdraví.

A chcete pomôct niekomu, kto takúto pomoc tiež potrebuje?

Riešenie prináša projekt Čisté srdce. Zapojte sa do nášho projektu a objednajte si aplikáciu PURE do interiéru. Nielenže budete chrániť svoju rodinu, ale za každých aplikovaných 10 m2 získate 1 m2 zdarma pre projekt Vášho srdca. Na výber sú jasle, školy, škôlky, domovy dôchodcov, detské domovy, atď.

networking

 Podelte sa!

Sú ľudia, ktorí majú peniaze a sú ľudia, ktorí sú bohatí. Máte jedinečnú príležitosť obohatiť niekoho, kto to potrebuje. Využijte túto skvelú príležitosť pomôct Vášmu zdraviu a tiež kus zdravia darovať niekomu, kto to potrebuje.